Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

El Sauzal

Na severním pobřeží ostrova Tenerife se nachází malé prázdninové letovisko El Sauzal. Leží v nadmořské výšce 1400 metrů a má asi 7400 stálých obyvatel. V okolí se rozkládá krásná a nedotřená příroda, která láká k pěší turistice. Díky stálým teplotám a příjemnému podnebí přitahuje turisty po celý rok, i během zimního období.

V El Sauzal panuje klid a pohoda, proto je oblíbeným a vyhledávaným místem dovolené pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu a shonu velkých měst. V městečku turisté najdou vše, co potřebují ke strávení příjemné a pohodové dovolené. Jsou zde restaurace, kavárny, bary, obchody, supermarkety i možnosti večerní zábavy. K dispozici je také pošta, banka, lékárna i lékař. Typické kavárny a taverny ve staré části města lákají k ochutnávce místních specialit nebo ke sklence dobrého vína.

Můžete zde relaxovat na pláži, dovádět v mořských vlnách nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. Pláže jsou spíše skalnaté, větší písečná pláž je vzdálená asi 20 km. Za malý poplatek máte možnost si zapůjčit lehátka a slunečníky.

Sportovně založení turisté jistě ocení nedaleké golfové hřiště nebo jízdárnu s možností projížděk na koni. Zajímavostí obce El Sauzal je muzeum vína Casa del Vino „la Baranda“.
Asi 16 km od El Sauzal leží městečko Puerto de la Cruz.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA