Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf de Sur

Na samotném jihu ostrova Tenerife se rozkládá letovisko Golf de Sur, které je – jak je již z názvu patrné, zaměřeno především na milovníky golfu. Najdete zde veškerou turistickou vybavenost, o ubytování návštěvníků se starají hlavně 4 a 5 hvězdičkové hotely, apartmány a luxusní vily. Golf Del Sur je letoviskem s celoročním provozem.

Golf de Sur je situováno asi 15 minut od letiště v Reina Sofia a také v blízkosti vyhledávaných letovisek Playa de las Américas a Los Cristianos. Kromě malého obchodního centra v něm najdete řadu restaurací, barů a nočních klubů, v nichž se soustřeďuje noční život. Pokud byste však toužili po tom, být v centru veškerého dění a užívat si bujarých večírků a diskoték až do ranních hodin, musíte navštívit sousední letoviska. Golf de Sur je oproti nim ještě spíše poklidné.

Hlavním lákadlem letoviska je špičkové 27 jamkové golfové hřiště, které bylo založeno v roce 1987. V roce 2005 pak prošlo kompletní modernizací a v současné době je tak místní hřiště nejen nejstarším, ale také největším na Tenerife. Je oázou plnou palem, kaktusů, širokých fairwayí, bunkerů s černým vulkanickým pískem a velkých greenů. Nabízí tři velmi hezké a kvalitní devítijamkové okruhy. Návštěvníci mají možnost zahrát si v rámci jednoho hřiště na břehu Atlantského oceánu i ve vnitrozemí. Hřiště v současnosti hostí množství mezinárodních golfových turnajů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA