Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Los Cristianos

V jižní části ostrova Tenerife se rozkládá Los Cristianos – jedno z nejrušnějších letovisek, které navazuje na další hojně navštěvované středisko Playa de las Américas. Největší chloubou této oblasti jsou dlouhé pláže tvořené typickým černým lávovým pískem. Součástí města je i pěkný přístav, odkud je možné se vydat na řadu zajímavých lodních výletů.

Los Cristianos je nejstarší turistickou oblastí regionu Arona v jižní části ostrova, původně se zde nacházela jen malá rybářská vesnička, která se postupem času rozrostla v živé a moderní letovisko se všemi turistickými vymoženostmi. Ve starém centru však můžete stále obdivovat řadu krásných staveb, mezi nimiž vévodí malebný kostelík. Letovisko nabízí samozřejmě také dostatek nákupních možností v obchodních centrech i minimarketech. Je vybaveno rovněž bankomaty, najdete zde poštu i informační centrum.

Místní restaurace zvou k ochutnávce nepřeberného množství tradičních kanárských jídel, ale nabízí také speciality různých národních kuchyní. Na své si v Los Cristianos přijdou také příznivci nočního života, pobřežní promenáda je totiž lemovaná nočními kluby, diskotékami a bary, které mají otevřeno až do ranních hodin.

Pláže v Los Cristianos jsou opravdu jedinečné. Jsou prostorné, dobře přístupné a tvořené černým lávovým pískem. Skvěle se hodí pro rodiny s dětmi i nepříliš zdatné plavce. Pozvolně se svažují do křišťálově čisté vody Atlantského oceánu. Jsou plně vybavené, zapůjčit si na nich můžete lehátka a slunečníky, občerstvení pak nabízejí nesčetné bary a restaurace. V Los Cristianos tak najdete ideální prostředí pro prázdninové lenošení na slunci i skvělé podmínky pro provozování vodních sportů. Vyzkoušet můžete windsurfing, kitesurfing, jízdu na vodních lyžích, šlapadlech a další atrakce.

V Los Christianos se nachází také potápěčská škola, tenisové kurty, motokárová dráha nebo golfové hřiště. Kousek od letoviska se rozkládá Zoo Pargue Las Aguilas, jehož návštěva potěší jak děti, tak i dospělé. Z místního přístavu se můžete vydat na výlet na některý z okolních ostrovů, jako je La Gomera, El Hierro nebo Gran Canaria. Objednat si můžete rovněž plavbu na katamaránu, výlet lodí s proskleným dnem nebo z pirátské lodi sledovat hru delfínů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA