Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa de Faňabe

Na jižním pobřeží ostrova Tenerife se rozkládá poklidné menší letovisko Playa de Faňabe, které bylo pojmenováno podle nedaleké vesničky. Celá jižní část ostrova je známá těmi nejkrásnějšími plážemi, které si jen umíte představit. Oproti ostatním letoviskům je Playa de Faňabe poměrně liduprázdné. Koupání je umožněno v čistém a klidném moři, které láká také k vyzkoušení některého z nabízených vodních sportů. Zapůjčit si můžete šlapadla, vodní skútry či lyže. Zabaví se jistě i milovníci potápění a šnorchlování.

Pláže mají pozvolný vstup do moře, jsou tak ideální pro malé děti i nepříliš zdatné plavce. Pláž Faňabe je tvořena černým pískem, což jí přidává na atraktivitě. Navíc je tato 800 metrů dlouhá pláž chráněná. Návštěvníkům se odtud naskýtá výhled na přístav Puerto Colón a sousední ostrov La Gomera. Na plážové promenádě se nachází velké obchodní centrum s mnoha obchody, restauracemi a bary.

Návštěvníkům letovisko poskytuje dostatečné a kvalitní zázemí v podobě četných ubytovacích, stravovacích, zábavních i sportovních zařízení. Vystavěny zde byly luxusní klimatizované hotely. Jižní část Tenerife je totiž mnohem vyprahlejší než ostatní části ostrova a panuje zde výparně teplejší klima. Asi 17 km od Playa de Faňabe se nachází letiště, navštívit odtud můžete i nedaleká letoviska Costa Adeje nebo Playa de las Américas. Z Faňabe je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA