Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa Paraiso

Na jihozápadním pobřeží ostrova Tenerife leží malá turistická vesnička Playa Paraiso. Od většího letoviska Costa Adeje je vzdálená cca 10 kilometrů severozápadním směrem. Playa Paraiso zatím nebyla turisty příliš objevená, proto zde můžete očekávat klid a pohodu kanárského venkova.

Pobřeží je zde velmi členité a pláže přírodní, proto je zde pouze omezená možnost koupání. Přesto si tento nově postavený turistický resort pro jeho polohu oblíbili milovníci klidu a pohody, kterým nevadí nějaká omezení. Původní vesnická atmosféra, která zde panuje, je zárukou odpočinkové dovolené v příjemném prostředí. Nadšení zde budou hlavně milovníci přírody, kteří nezapomenou navštívit půvabná vyhlídková místa a projdou si stezky obklopené banánovníkovými plantážemi.

V centru letoviska Playa Paraiso, jehož název je možné přeložit jako „Rajská pláž“, najdete pár obchůdků, barů, taveren a restaurací. Nákupní možnosti jsou poměrně dobré, základní potraviny i nějaké suvenýry zde nakoupíte. Pokud však plánujete větší nákupy, budete se muset vydat do letoviska Playa de las Américas. Stejně tak budete muset učinit i v případě, že holdujete bujarému nočnímu životu. Z letoviska Playa Paraiso je zajišťováno pravidelné autobusové spojení s městy jako Playa de la Américas a Costa Adeje. Od mezinárodního letiště Reina Sofia je toto středisko vzdáleno jen 20 kilometrů.

Samotné středisko není urbanisticky ani architektonicky nijak zajímavé, je tvořeno nízkými hotely a malými dílnami místních podnikatelů. Zdejší divoké a špatně přístupné prostředí působí velmi romanticky. Najdete zde malé přírodní zálivy s tmavými oblázkovými nebo kamenitými plážemi. Na mnoha místech je pobřeží pouze skalnaté a nemá prakticky žádný přirozený vstup do vod Atlantiku. Milovníkům koupání bude tento nedostatek nahrazen velkým bazénem, který je napuštěn slanou vodou. Je umístěn v turistickém centru resortu.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA