Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Las Caletillas

Malé turistické letovisko Las Caletillas se rozkládá na ostrově Tenerife, asi 15 km od hlavního města Santa Cruz. Turisté si zde mohou užívat na menší přírodní pláži tvořené černým pískem. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je vhodná pro rodiny s dětmi a nepříliš zdatné plavce. Vyzkoušet zde můžete spoustu vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích nebo skútrech. Za malý poplatek je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky.

Jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Playa de las Teresitas je od letoviska vzdálená 20 km. Jelikož má obec zajištěno dobré autobusové spojení s ostatními letovisky, není návštěva této pláže žádným problémem. Tato pláž je tvořena světlým a jemným pískem.

Pokud máte k dispozici auto, můžete se vydat za poznáním dalších zajímavých míst tohoto kraje. Navštivte třeba Národní park Teide nebo Národní park Garajonay. Zajímavé je také městečko San Cristóbal de la Laguna, které bylo pro svou jedinečnost v roce 1999 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA