Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa Tauro

Playa Tauro je poměrně mladé letovisko, na stejnojmenné pláži. Je důkazem toho, že Kanárské ostrovy nejsou pouze oslnivá letoviska přeplněná turisty.

Celá oblast Lago Taurito patří nejen k nejteplejším, ale i k nejklidnějším na ostrově Gran Canaria. Leží v jihozápadním rohu ostrova, trochu stranou od živějších přímořských letovisek, přesto se ani zde návštěvníci nenudí.

Playa Tauro je ideální pro rodiny s malými dětmi. Nabízí totiž čistou, písčitou pláž, pozvolna se svažující do moře, v podstatě bezpečné dno a čistou vodu. Pochopitelně zde najdete také nejrůznější možnosti sportovního využití. Na své si zde přijdou zejména milovníci potápění a vodních sportů.

Pokud by se vám snad na chvíli přece jen zastesklo po rušném společenském životě, můžete vyrazit na nákupy a za zábavou do některého z okolních přímořských letovisek. Do lidnatějšího rekreačního střediska Puerto Rico je to odtud pouhé tři kilometry.

Ještě blíže leží přístav Puerto Mogan, původně rybářská vesnice, do nedávné doby zpřístupněna turistům pouze po horských stezkách.

Pokud ale opravdu nechcete dělat nic jiného, než se válet u moře, opalovat se, užívat si klidu pro čtení knížek a relaxaci, a hledáte opravdu to nejklidnější místo na ostrově Gran Canaria, pak jste ho našli. Playa Tauro, to je doslova pouze moře, písek a palmy.

Kouzlu této méně známější destinace podlehla i movitější část obyvatel naší planety, a tak není divu, že i zde, doslova jako houby po dešti, začínají "vyrůstat" soukromá výletní sídla a rezidence tuzemské i zahraniční smetánky.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA