Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa del Ingles

Playa del Ingles je letovisko, nacházející se na jihovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria, přímo na vyhlášené stejnojmenné pláži. Jde o moderní, luxusní městečko, bohaté zejména na noční život.

Pyšní se nejen nejdelší pláží na ostrově Gran Canaria, ale také krásným přístavem spoustou obchodů a obchůdků, hotelů, barů, restaurací a zábavních podniků, včetně nočních podniků zaměřených na homosexuální turisty. Velmi oblíbené je zejména obchodní centrum Jumbo Centre, nabízející služby všeho druhu.

Vzhledem k tomu, že jde o moderní letovisko, nechybí pochopitelně ani zde možnosti sportovního vyžití (vodní sporty, tenis, golf, minigolf, bowling, potápění, jízdy na koni a na velbloudech). Ideální místo pro milovníky rušného, společenského života.

Samotná pláž Playa del Ingles je 6 km dlouhá, písčitá, pozvolna se svažující do moře, což určitě uvítají zejména rodiče s malými dětmi. Nachází se na ni písečné duny, které místní nazývají pouští.

Tipy na výlety:
Maspalomas - Maspalomaské duny se rozkládají na ploše čtyř kilometrů čtverečních. Některé z nich dosahují výšky deseti metrů. Jedná se o chráněnou oblast se spoustou vzácných rostlinných a živočišných druhů. Jsou také oblíbeným místem nudistů.

Puerto Rico – turisticky jedno z nejoblíbenějších přímořských měst, které získalo pověst Eldoráda pro rybáře. Od Playa Amadores je vzdáleno pouhé čtyři kilometry.

Mogán – romantický historický přístav. Malebná vesnička, donedávna zpřístupněna pouze po horských stezkách.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA