Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mogán

Mogán je malebné přístavní městečko, ležící na jihozápadní straně ostrova Gran Canaria. Vzhledem k tomu, že se zde nachází velké množství vodních kanálů, přezdívá se mu také „kanárské Benátky“.

Původně šlo o maličkou rybářskou vesničku, která byla, do ještě relativně nedávné doby, téměř odříznutá od turistického ruchu. Ještě před několika desítkami let k ní totiž vedly pouze horské stezky.

Dnes je její součástí vyhledávaný jachetní přístav a pořádají se zde i mezinárodní setkání jachtařů doslova všech národností. Přesto si Mogán stále statečně uchovává okouzlující atmosféru tradiční rybářské vesnice s působivou architekturou bílých domů, s romantickými uličkami a maličkými obchůdky. Pyšnit se může rovněž 300 m dlouhou světlou písečnou pláží.

Kousek od městečka Mogán se nachází letovisko Puerto de Mogán, poslední přístupné místo na pobřeží. Díky příznivému klimatu zde panuje téměř po celý rok nádherné slunečné počasí. Kromě luxusních hotelů se zde nachází také velké množství malých penziónků se zaměřením na individuální návštěvníky.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA