Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Playa de Arguineguín

Na samotném jihu ostrova Gran Canaria se rozkládá letovisko La Playa de Arguineguin, které se rozrostlo z původně rybářské vesničky. Její atmosféra zde převládá dodnes, jde o klidné a velmi příjemné letovisko, které dokáže svým návštěvníkům nabídnout vše potřebné pro pohodovou dovolenou.

La Playa de Arguineguin leží na jednom z nejslunečnějších pobřeží celých Kanárských ostrovů, což turistům umožňuje jej navštěvovat kdykoliv během roku. V zimě zde teplota šplhá až k 25 stupňům Celsia, v létě je samozřejmě ještě mnohem vyšší. Kdo touží po prožití nerušené dovolené na pláži, je pro něj La Playa de Arguineguin ideální volbou. Městečko samotné se proslavilo především pořádáním pravidelných úterních trhů, na nichž nakoupíte jak suvenýry, tak i potraviny a oblečení. Tyto trhy jsou jedny z největších na ostrově.

V La Playa de Arguineguin se nachází dlouhá písečná pláž, která se jen pozvolně svažuje do moře, díky čemuž je vhodná i pro malé děti a nepříliš zdatné plavce. Na pláži je možné si zapůjčit lehátka a slunečníky a užívat si poležení ve vyhřátém písku. Kdo má zájem, může si vyzkoušet některý z vodních sportů. Oblíbený je zejména windsurfing, kitesurfing, vodní lyžování, parasailing, nebo jízda na nafukovacím banánu. Tato oblast je také vyhledávanou potápěčskou lokalitou. Pokud ale neholdujete nebo nemáte odvahu na potápění s výstrojí, skvěle si užijete také šnorchlování.

O ubytování návštěvníků se stará několik dobře zařízených a kvalitních hotelů na úrovni. V hotelích je zajištěno stravování a využít můžete také jejich nejrůznějšího vybavení, jako je třeba bazén, fitness centrum, sauna, wellness či posilovna. V každém hotelu také najdete obchůdky s nejrůznějšími suvenýry, ale na lepší ceny narazíte v obchodech v centru letoviska, nebo na již zmiňovaném trhu.

La Playa de Arguineguin leží asi 20 minut od dalšího turisticky velmi oblíbeného letoviska Playa del Inglés, které rozhodně stojí za návštěvu. Okolí těchto středisek je velmi rozmanité a vy byste proto neměli vynechat ujít možnost vyrazit na výlet za poznáním nedalekých písečných dun, vulkanických kráterů nebo unikátní flóry.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA