Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Agustin

San Agustin se nachází na jižním pobřeží ostrova Gran Canaria a je naprosto typickým kanárským přímořským letoviskem. Nachází se zde spousta luxuních hotelů, obchodů a obchůdků, restaurací, barů a dalších nočních i denních zábavních podniků.

Leží na pláži Playa San Agustin, což je první pláž na jihovýchodním pobřeží. Je 600 m dlouhá a je méně známá, než například Playa del Inglés a Maspalomas. Je také mnohem klidnější a tišší.

Podobně jako ostatní pláže i ona se pozvolna svažuje do moře. Liší se především barvou písku, který je zde mnohem tmavší.

San Agustin je ideální zejména pro ty, kteří si chtějí u pláže odpočinout, relaxovat, opalovat se. Je také výhodným výchozím bodem pro výlety do okolí. Není problém si zde vypůjčit auto, kolo, skútr, popřípadě využít autobusového spojení a vyrazit za poznáním dalších přímořských letovisek na ostrově.

Tipy na výlet:
Vegueta – historické jádro města Las Palmas,

Teror - romantické město s bazilikou Panny Marie,

Puerto de Mogán - malebný přístav s přezdívaný kanárské Benátky,

Palmitos Parque - botanická zahrada,

Sioux City - zábavná westernová vesnička.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA