Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costa Calero

Letovisko Costa Calero leží ve východní klidné části ostrova Lanzarote, asi 5 km od národního parku Timanfaya. V bezprostřední blízkosti se nachází sportovní přístav Puerto Calero, 15 km od letiště.

Luxusní jachtový přístav, který tvoří jakési centrum Costa Colero, je schopen najednou pojmout až 150 plavidel. Na přístavní promenádě je pár obchůdků s velkým množstvím kavárniček a restaurací.

Tipy na výlety
Za zhlédnutí stojí především národní park Timanfaya či kouzelná laguna Lago Verde u vesnice El Golfo.
Národní park Timanfaya patří k hlavním lákadlům Lanzarote. Zabírá plochu asi 200 kilometrů čtverečních v západní části ostrova a je pozůstatkem živé sopečné činnosti v letech 1730 a 1731, kdy zde bylo pohřbeno pod lávou jedenáct vesniček.

Dále doporučujeme na ostrově navštívit:
Zoologickou zahradu Guinate Tropical Park, kaktusovou zahradu Jardín de Cactus, jeskyni Los Jameos del Agua, lávové muzeum Fundación César Manrique, vyhlídku Mirador del Rio.

Mezi další místa k trávení volného času patří i Gran Karting Club a GO Karting, ponorka Subcat Submarina nebo Rancho Texas Park.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA