Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Puerto del Carmen

Patnáct kilometrů jihozápadně od hlavního města Arrecife leží největší prázdninové centrum Puerto del Carmen a táhne se podél dlouhé písečné pláže. Oblast Puerto del Carmen bývala v minulosti jen malou vesničkou. V současnosti středisko navštěvuje až 60 % turistů, kteří na Lanzarote zamíří.

Každý týden se konají ve středisku Puerto del Carmen trhy řemeslných umění. V Puerto del Carmen se také koná několik karnevalů. Kolem pláže je dlouhá promenáda, kde se nachází velké množství restaurací, barů a kaváren.

Surf na ostrově Lanzarote
Zkuste windsurfing. Není to tak těžké, jak to vypadá! Je vašemu dítěti 6 let nebo více? Jste dospělý člověk jakéhokoli věku a chcete zkusit něco jiného a zábavného během své dovolené? Za několik pouhých hodin se můžete naučit plachtit surfovat a mít zážitek na celý život. Hotel Sands Beach Villas Resort spolupracuje s jednou z nejprestižnějších škol windsurfingu na Lanzarote a tím garantuje, že vaše výuka bude v těch nejlepších rukou.

Tipy na výlety

Velký okruh ostrovem
Zajímavý program umožní turistů navštívit jedinečný národní park Timanfaya. Zastavíte se v restauraci El Diablo, jejíž kuchyně využívá pro přípravu pokrmů přírodní lávový gril. Uvidíte tři pokusy, které dokládají vysoké teploty naměřené v těchto místech, a během 40 minutové projížďky autobusem Ohňovými horami poznáte nejrůznější lávové útvary, které se vytvořily během rozsáhlé sopečné činnosti v letech 1730-1736.

Další zastávky zavedou výletníky ke kráteru El Golfo a do vinařské oblasti La Geria, kde uvidíte zajímavou krajinu půlkruhových lávových zítek, kde se pěstuje lanzarotské víno. V odpolední části programu se vypravíte na sever ostrova, projedete bývalým hlavní městem Teguise a zamíříte do údolí Tisíce palem. Program zakončíte návštěvou jeskyně Jameos del Agua, na jejíž kompozici se podílel slavný architekt a sochař César Manrique.

Blue Delfín – katamarán s proskleným dnem
Prožijte nezapomenutelný den na palubě katamaránu s proskleným dnem a poznejte písečné duny v Corraleju. Loď vyplouvá z přístavu Puerto del Carmen a během hodinové plavby na sousední ostrov Fuerteventura možná uvidíte i delfíny. Po připlutí na Fuerteventuru budete mít volno v přístavu Corralejo, a potom strávíte odpoledne v oblasti nekonečných písečných dun Corralejo, které jsou považovány za nejkrásnější pláže na Kanárských ostrovech. Při zpáteční plavbě na Lanzarote obeplujete ostrůvek Lobos. V ceně výletu je i oběd na pláži.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA