Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costa Tequise

Jde o nejluxusnější středisko na Lanzarote a dokonce i španělská královská rodina zde má své letní sídlo! Tato oblast vám nabízí ubytování v několika hotelech. Za poslední třicet let, zde vyrostlo turistické centrum a vše se zde přizpůsobuje požadavkům turistického ruchu.

V Costa Teguise najdete celkem pět pláží různé kvality. Daří se tady především vodním sportům. Máte rádi windsurfing nebo vodní skútry? Tady si přijdete na své!

A co s nočním životem? Připravte se, že zde není tak bouřlivý jako v jiných letoviscích. Ale přesto se tady nudit nemusíte. Zajděte na diskotéku pod širým nebem Hollywood Café. Je to zde nejvyhledávanější podnik. Chcete-li zkusit hazard, navštivte hotel Oasisi. Najdete zde kasino, automaty ruletu, Black Jakc a kabaret.

Moderní letovisko Costa Tequise se nachází severně od hlavního města Arrecife. Součástí letoviska je i golfové hřiště a vodní park „Aqua Lanza“.

Tipy na výlety
Playa del Papagayo (Papouščí pláž) je zřejmě nejoblíbenější pláž ostrova Lanzarote. Najdete ji na jižním cípu ostrova.

Výlet do hlubin Atlantiku za poznáním podmořského světa ostrova Lanzarote. Jedinečný zážitek dříve vyhrazen pouze pro potápěče. Ponor na palubě jedné z nejmodernějších ponorek trvá přibližně hodinu.

Trekking
a) jih ostrova - nenáročná, 6 km dlouhá trasa po Národním parku Timanfaya. Jedinečná příležitost projít sopečným tunelem, krátery a lávovými poli.

b) sever ostrova - obtížnější, 10 km dlouhá trasa. Procházka Údolím tisíce palem, pohořím Famara a po útesech, vstup do vulkánu La Corona.

Helikoptérou nad Lanzarote: 30 nebo 50 minutový výlet helikoptérou nad ostrovem.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA