Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa del Cable

Playa del Cable je částí lanzarotského hlavního města Arrecife, které je poměrně dost rušné a uspěchané. Playa del Cable je tak jakousi příměstskou rekreační zónou, kde vyrostly četné hotelové komplexy, a kde si mohou turisté vychutnávat klidu, přitom být doslova nadosah všem vymoženostem metropole.

Playa del Cable se rozkládá v jihovýchodní části ostrova Lanzarote. Tato rezidenční čtvrť nabízí ubytování v luxusních hotelích na úrovni, které poskytují opravdu kvalitní služby. Letovisko Playa del Cable je tak vhodné pro všechny, kdo hledají klidnou dovolenou s nádechem luxusu. Pohodovou atmosféru mohou narušit pouze letadla, protože se přímo v Playa del Cable nachází letiště.

V Playa del Cable si můžete užívat veškerých vymožeností turistického střediska. Najdete zde restaurace, bary i četná zábavní zařízení. Pokud by vám to však nestačilo, není nic jednoduššího, než se vydat centra Arrecife, které leží pouhé tři kilometry odtud. Snadno tak do hlavního města dojdete pěšky, ale využít můžete také místní autobusové dopravy. Samotné Arrecife je sice velmi moderní a živé město, kterési však uchovává jakési kouzlo starých časů. Zajímavá je především procházka starou čtvrtí, která je protkána úzkými křivolakými uličkami.

Letovisko Playa del Cable je lemováno nádhernou písečnou pláží, po které bylo také pojmenováno. Pláž má pozvolné svažování do moře, proto je vhodná i pro malé děti a neplavce. Můžete si na ní půjčit lehátka i slunečníky a samozřejmostí jsou sprchy, toalety a převlékárny. Kromě lenošení ve vyhřátém písku se můžete věnovat také některému z mnoha druhů vodních sportů, jako je například windsurfing, kiting, plachtění nebo jachting. Letovisko si oblíbili také milovníci potápění a šnorchlování, pobřeží je totiž lemováno korálovými útesy, které ukrývají pestrobarevný podmořský svět. Jestli dáváte přednost raději sportům na souši, můžete využít služeb půjčoven kol a vyrazit na cyklistický výlet. Na své si zde přijdou také golfisté, jednotlivá hřiště se nachází ve vzdálenosti cca 6 kilometrů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA