Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa Barca

Letovisko Playa Barca se rozkládá v jižní části ostrova Fuerteventura, v oblasti zvané jako Jandía. Pro svou jedinečnou a neporušenou přírodu byla vyhlášena chráněnou přírodní oblastí Parque Natural de Jandía. V minulosti byla poseta malými rybářskými vesničkami, dnes se zde nachází mnoho oblíbených prázdninových středisek, mezi něž patří také Playa Barca.

S přílivem turistů se zde začaly budovat rozlehlé hotelové komplexy s řadou stravovacích a zábavních zařízení. Vše však bylo vystavěno v souladu s přírodou, tak aby nebyl narušen ráz krajiny.  Playa Barca je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí prožít pohodovou a ničím nerušenou dovolenou u moře.

Toto klidné středisko leží přímo u několikakilometrové pláže, která je situovaná asi 3 km od pláže Costa Calma. Pláž má pozvolný vstup do moře, což oceňují hlavně rodiny s malými dětmi a nepříliš zdatní plavci. Pláž je rájem pro surfaře, nachází se zde dokonce i známá škola windsurfingu F2 švýcarského závodníka René Egliho. Vyzkoušet zde můžete i mnoho další neméně zajímavých vodních sportů, jako je například parasailing, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo vodních šlapadlech. Na své si v průzračně čisté vodě Atlantského oceánu přijdou také milovníci potápění a šnorchlování, kteří mohou pozorovat bohatý podmořský život.

Zasportovat si můžete také na souši, a to tenisovém kurtu, při minigolfu, biliáru nebo stolním tenise. Letovisko Playa Barca je obklopeno doslova pouštní krajinou. Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v blízkosti Playa Barca, vydejte se například do Costa Calma, Morro Jable, Playa Butihondo nebo La Solana.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA