Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costa Calma

V jižní části ostrova Fuerteventura se nachází turistické středisko Costa Calma, které se začalo budovat až s přílivem turistů na ostrov, a to v 90. letech 20. století. Dnes zde stojí mohutná výstavba hotelů, apartmánů, studií a mnoha dalších ubytovacích zařízení pro neustále přibývající turisty ze všech koutů Evropy. Veškerá ubytovací a stravovací zařízení jsou zde na velmi dobré úrovni.

Costa Calma leží u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova – Playa del Sotavento, která se táhne podél pobřeží až k městečku Jandía. Máte zde možnost si vyzkoušet celou řadu vodních sportů, jako je surfování, plachtění, parasailing, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Přihlásit se můžete také do kurzu potápění nebo školy windsurfingu. Za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka nebo slunečníky. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je ideální pro rodiny s dětmi a nepříliš zdatné plavce.

Costa Calma dnes návštěvníkům poskytuje vše, co si jen během své dovolené mohou přát. Můžete se obklopit luxusem a užívat si dovolenou v městečku s hezkou architekturou, kde na vás dýchne příjemná atmosféra.  Asi 20 km směrem na sever se rozkládá další zajímavé středisko Morro Jable.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA