Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Frontera

Druhé největší město ostrova La Frontera je vyhlášené především svým vínem Viňa Frontera. Budete-li v této oblasti, můžete si prohlédnout zdejší kostel Iglesia de la Candelaria.

Na západním pobřeží u vesničky La Frontera, asi 18 km od letiště, najdete penzion El Sitio. Tento penzion můžeme přirovnat ke skanzenu. Chcete-li vyrazit na nákupy nebo někam zajít za dobrým jídlem, je to otázka asi 20 minutové procházky. V penzionu vám dokonce naplánují trasy na pěší turistiku. Zprostředkují vám tam i masáže, meditace nebo kurzy jógy.

Tipy na výlety
Pobřeží ostrova je z valné části tvořeno skalnatými nedostupnými útesy, tyčícími se až do výšky 1000 metrů s chráněnými zátokami, které vytvářejí přírodní bazény, jež přímo vybízejí k osvěžení. Součástí těchto obřích útesů je vyhlídka Mirador de la Peňa, která je dílem Cesara Manriqua - je z ní úžasný výhled na okolí a svou nadmořskou výškou převyšuje všechno ostatní na ostrově.

Kromě pěší turistiky může návštěvníky na jihu ostrova nalákat mořská rezervace – velmi vhodná pro potápění. Potápěči si oblíbili místečko La Restinga, což je rybářská vesnice. Pokud Vás více než podmořský svět láká poznávání historie, nenechte si ujít archeologické nálezy na El Tagoro.

Za pozornost určitě stojí také  hlavní město Valverde.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA