Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf na Kanárských ostrovech

Za jednu z nejoblíbenějších lokalit pro milovníky golfu jsou považovány Kanárské ostrovy. Nabízejí totiž příznivé klimatické podmínky po celý rok, precizně upravovaná hřiště a různorodé terény, na nichž se nebudou nudit začátečníci ani profesionálové. Golf má na Kanárských ostrovech dlouholetou tradici, první hřiště zde vzniklo již v roce 1891.

Pokud si tedy chcete zahrát golf s výhledem na rozbouřené vody Atlantského oceánu, mezi bujnou tropickou vegetací a v krajině, která jinde nemá obdoby, jste na Kanárských ostrovech správně. Stejně tak, jako se jednotlivé ostrovy od sebe odlišují rozmanitou krajinou, i jednotlivé golfové areály jsou každý jiný. Všechny však nabízí pestrou paletu nejrůznějších přírodních překážek, jako jsou umělá jezírka, kopce i písečné duny, které ochraňují před všudypřítomným větrem.

Golfová hřiště na Kanárských ostrovech mají moderní design a dokážou uspokojit i ty nejnáročnější hráče. Greeny i fairwaye jsou neustále dokonale udržované a totéž platí i pro golfové zázemí. Na řadě hřišť fungují prestižní golfové akademie, do nichž se mohou přihlásit jak začínající golfisté, tak i zkušení hráči, kteří si chtějí zdokonalit svou techniku. Vybraná hřiště nabízí také golfovou školu pod vedením profesionála. Celkem se na ostrovech nachází 16 golfových hřišť a mnohé další jsou v plánu nebo ve výstavbě. Nejstarším španělským golfovým klubem je Real Club de Golf, který byl založen 17. prosince roku 1891 na ostrově Gran Canaria.

Kanárská golfová hřiště každoročně hostí mezinárodní golfové turnaje a pravidelně se jich zúčastňují špičky tohoto sportu. Jestliže tedy patříte mezi vášnivé golfisty, rozhodně si nenechejte návštěvu Kanárských ostrovů ujít – nudit se rozhodně nebudete. Můžete začít zkoušet jedno hřiště za druhým.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA