Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa de Santiago

Playa de Santiago je po hlavním městě San Sebastián de la Gomera druhým nejoblíbenějším letoviskem ostrova. Nachází se na jihu, v místě, kde se střetávají soutěsky Barranco de los Cocos a Barranco de Santiago. V minulosti bylo Playa de Santiago nejznámějším a nejživějším centrem ostrova, ale v 70. letech 20. století prodělalo značnou ekonomickou krizi.

V současné době se však opět dostává do popředí zájmu a to hlavně díky neustále se rozvíjejícímu turistickému ruchu. Turisté ze všech koutů Evropy sem přichází hlavně za sluníčkem a jistotou stálého teplého počasí. Playa de Santiago je totiž nejteplejší oblastí ostrova a je ideální pro všechny, kdo si chtějí vychutnávat tu pravou letní dovolenou.

Užívat si relaxace, odpočinku nebo plážových sportů můžete na místních kamenitých plážích. Hlavní pláží je stejnojmenná Playa de Santiago, která se táhne v délce neuvěřitelných 20 km. Má pozvolný vstup do moře, proto si ji oblíbily hlavně rodiny s dětmi a nepříliš zdatní plavci. Za poplatek je možné si zde pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů, jako je třeba paragliding, windsurfing, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo vodních šlapadlech. Na své si v průzračně čisté vodě Atlantského oceánu přijdou také milovníci potápění a šnorchlování, kteří mohou obdivovat pestrý podmořský život.

Nedaleko Playa de Santiago bylo vybudováno nové letiště, takže zde odpadají problémy s leteckým spojením na ostrov. V centru letoviska se nachází četné restaurace lákající k ochutnávce typických ostrovních specialit. Zdejší bary jsou zase skvělým místem, kde si můžete vychutnávat skleničku dobrého vína a přitom pozorovat vlnící se moře. Přitažlivé jsou však rovněž i místní kluby, zábavní podniky, diskotéky, hotely a další atrakce.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA